Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.09.2014 20:11:35 

Jezdecká stanice Čikvásky

"Bičování"

"Bičování"  aneb neoficiální setkávání příznivců Naturalhorsemanshipu v Čikváskách

Tato setkávání vznikla zcela náhodou, díky našemu zoufalému volání o pomoc, když se nám naše kobylka Shirin začala pod sedlem stavět na  zadní a my nevěděli co s ní ...

Toto volání vyslyšela naše kamarádka Pavlína alias Appipi, která ihned přijela a vzala ssebou nejen dalšího kamaráda Ráďu alias Pferdu, ale také polárkový dort a borůvky se šlehačkou .

Tak se 1.8.2007 uskutečnilo 1. neoficiální čikvásecké Bičování, kterého se kromě výše uvedených zúčastnili Honza a Iveta z Čikvásek a sourozenci Šárka a David ze Želivce.

V pořadí druhé  čikvásecké "Bičování" se uskutečnílo 12.8.2007. Tentokrát bylo z větší části v duchu modelingu. Dostavili se modelky a modelové z blízkého i dalekého okolí.

29.8. 2007 Třetí čikvásecké Bičování  - účastní se ho Iveta, Honza, Pavlína, Ráďa, Danča, Lenka a Áda. Toto Bičování sloužilo především jako výuková hodina pro Wendydu (Danču). Ta nám za to přivezla na ochutnání výborné Biosýry od Biokraviček.

10.3.2008  proběhlo čtvrté čikvásecké Bičování jehož cílem byl testing nového sedla Cliff Wade z dílny Westman. Sedlo bylo testováno ve všech možných zátěžových zkouškách - střídali se jezdci různých jezdeckých úrovní, testovalo se v náročném podhorském terénu, samozřejmostí byl jeden z nejnáročnéjších testů - kozlování a vyhazování. Sedlo uspělo na jedničku    , takže jsme v klidu mohli jet oslavovat do blízké hospůdky.

16.3.2008 Další bičování na sebe nenechalo dlouho čekat. Honza nás vyvezl k nedaleké černé skládce, kterou se nám úspěšně podařilo zlikvidovat a přemístit do kontejneru. Jako odměnu za tento dobrý skutek jsme si večer uvařili jahodové a meruňkové knedlíky ( bohužel k Honzově smůle tvarohové ). Dále byla na programu mimo brigády zkouška zbrusu nové bezudidlovky (BB) od Maxe Hakena. Pegah moc sluší ( viz. foto), škoda jen, že patří Wendydě.

TOPlist